Постинг
20.05.2014 20:37 -
Познай кой е автора .
Нов цитат за конкурса:
„След време, когато балонът "Бареков" се пукне... вероятно ще възникне въпросът дали хората, които са гласували за него, не трябва да бъдат поставени под попечителство. Отсега трябва да кажем, че няма да може.
Едно от големите неудобства на демокрацията е, че хората са свободни да бъдат глупави. Глупостта е естествено и неотменимо човешко право. А покрай това тя е и неизчерпаем политически капитал.”
„След време, когато балонът "Бареков" се пукне... вероятно ще възникне въпросът дали хората, които са гласували за него, не трябва да бъдат поставени под попечителство. Отсега трябва да кажем, че няма да може.
Едно от големите неудобства на демокрацията е, че хората са свободни да бъдат глупави. Глупостта е естествено и неотменимо човешко право. А покрай това тя е и неизчерпаем политически капитал.”
Вълнообразно
Контраобирът на века
За финансовия гуру от Латвия на "Бъ...
И защо България е най-бедната страна в Е...
За финансовия гуру от Латвия на "Бъ...
И защо България е най-бедната страна в Е...
Интересно ми е ,докога хората ще се надяват ,че факта България потъва забвението ще им се струва ,като новина от жълтата преса.
цитирайОтговорът е поднесен в текста , визиращ тоталното оглупяване : "Едно от големите неудобства на демокрацията е, че хората са свободни да бъдат глупави. Глупостта е естествено и неотменимо човешко право."
Докато живеем в подобна "демокрация" ще е така.
цитирайДокато живеем в подобна "демокрация" ще е така.
Всеки е толкова глупав, колкото може...
цитирайalchemist написа:
Всеки е толкова глупав, колкото може...
В нашия случай възможностите за тотално оглупяване са неограничени.

