Постинг
12.05.2018 22:38 -
Музика за лека нощ от племето "Чероки"
Среднощно изпълнение на популярна индианска песен от репертоара на смесена група чероки. Изпълнителката е пременена с автентична черокска носия за разлика от индианците.
SUKHOI - TANGO ДУША УЛЕТАЕТ ПОД ТАКУЮ КР...
Трите врани коня
Музика и разговор на една ръка разстояни...
Трите врани коня
Музика и разговор на една ръка разстояни...
Като сме разграден двор, така ще е...
На передовую станут отправлять только же...
На час по лъжичка, за да няма пресищане....
На передовую станут отправлять только же...
На час по лъжичка, за да няма пресищане....
Индианска музика в съвременно звучене за лека нощ. Оригинално. Цяла нощ ще сънувам Бягащата сърна.
Лека нощ!
цитирайЛека нощ!
Автентичното истинско име на изпълнителката наистина е "Бягащата сърна". В българската редакция на превода от черокски език погрешно е изписано името "Куцата тъпа овца", което не може да е достоверно. Вероятно преводът е дело на застаряваща неомъжена дама.
Лека и на теб !
цитирайЛека и на теб !
3.
planinitenabulgaria -
Аз като по-възрастен поучавам по-младите от мен как се пише за музиката.
13.05.2018 10:58
13.05.2018 10:58
Прилагам един възпитателен към младите хора, пишещи за музиката линк:
http://planinitenabulgaria.blog/muzika/2018/05/13/muzikata-izvor-na-vdyhnovenie-i-viara-v-dobroto.1608238
цитирайhttp://planinitenabulgaria.blog/muzika/2018/05/13/muzikata-izvor-na-vdyhnovenie-i-viara-v-dobroto.1608238
planinitenabulgaria написа:
Прилагам един възпитателен към младите хора, пишещи за музиката линк:
http://planinitenabulgaria/muzika/2018/05/13/muzikata-izvor-na-vdyhnovenie-i-viara-v-dobroto.1608238
http://planinitenabulgaria/muzika/2018/05/13/muzikata-izvor-na-vdyhnovenie-i-viara-v-dobroto.1608238
"Ако нямаш ум в млада младица - не го търси в бяла брадица."
Твоят случай е клиничен.
"Който може - прави. Който не може - поучава !"
Вероятно си бил даскал ?
5.
planinitenabulgaria -
Критика първа - не ми говорите в уважителната форма, макар да съм по-голям от Вас!!
13.05.2018 23:03
13.05.2018 23:03
born написа:
"Ако нямаш ум в млада младица - не го търси в бяла брадица."
Твоят случай е клиничен.
"Който може - прави. Който не може - поучава !"
Вероятно си бил даскал ?
planinitenabulgaria написа:
Прилагам един възпитателен към младите хора, пишещи за музиката линк:
http://planinitenabulgaria/muzika/2018/05/13/muzikata-izvor-na-vdyhnovenie-i-viara-v-dobroto.1608238
http://planinitenabulgaria/muzika/2018/05/13/muzikata-izvor-na-vdyhnovenie-i-viara-v-dobroto.1608238
"Ако нямаш ум в млада младица - не го търси в бяла брадица."
Твоят случай е клиничен.
"Който може - прави. Който не може - поучава !"
Вероятно си бил даскал ?
Критика втора:
Аз никога не критикувам по-възрастни от мен, защото са с по-голям жизнен опит и поради това по-умни. Не критикувам и дамите с осъществени много извънбрачни връзки, защото това е единственият начин за тяхното възвисяване в дома им, в работата им, средство за здравословен живот, осигуряващ им физиологично и психологично равновесие. Имам си принципи и строго ги спазвам.
А Вие още не знаете кога да си служите с уважителната форма при общения...
Като виден американофил ползвам американските мурафети, според които има само една форма , обща за единствено и множествено число. Би трябвало да знаеш тези детайли на мериканската граматика, както знаеш съвецския език и граматика с всичките й падежи и склонения.
Аз също не критикувам дамите с осъществени множество извънбрачни връзки, които ако сме прецизни в изразите си, могат да се нарекат по-народному с почтителното квалификационно название ку@ви. Тяхна си работа с какви благородни цели извършват т.н. връзки.
По отношение уважителната форма , ще си позволя да цитирам Шукшин : "Не старость сама по себе уважается, а прожитая жизнь." Будь здоров !
цитирайАз също не критикувам дамите с осъществени множество извънбрачни връзки, които ако сме прецизни в изразите си, могат да се нарекат по-народному с почтителното квалификационно название ку@ви. Тяхна си работа с какви благородни цели извършват т.н. връзки.
По отношение уважителната форма , ще си позволя да цитирам Шукшин : "Не старость сама по себе уважается, а прожитая жизнь." Будь здоров !

