“ Целият свят ще бъде щастлив, ако Путин промени политиката си и я обърне на 360 градуса. “
Аналена Шарлот Алма Бе́рбок — Министър на външните работи на Германия.
- официално изявление на Мюнхенската конференция по безопасност.
Според логиката на изказването й, Русия (респ. Путин) е избрала наистина най- правилния път за постигане на целите си.
ПП.Путинската агентура е навсякъде !
На същата ГТБП принадлежи и епохалното прозрение 👍
«Обещах на украинския народ, « че ние ще бъдем до вас толкова, колкото ще ви бъде нужно»... Не е важно, какво си мислят моите немски избиратели - аз искам да удържа обещанието си към народа на Украина».
. . .
Следващата !“ Естония заявява, че не ще позволи на Русия да спре участието си в Договора за стратегическите ядрени оръжия.
Естония не може да позволи това ! Русия официално остава участник в договора - това не подлежи на обсъждане ! …”
Кая Калас - премиер на Естония
След началото на СВО в Украйна, войнствената Калас многократно призова за засилен натиск от Запада върху Руската федерация. Тя поиска от съюзниците да ускорят военната помощ за Киев, за да се изправят непоколебимо срещу агресора , докато „умората от войната не вземе връх“. Тя акцентира върху факта, че Украйна се нуждае от гаранции за сигурност от страна на Русия, а не Руската федерация от „миролюбивия“ блок НАТО.
Колосалните естонски въоръжени сили под вещия президентски патронаж на подстъпите на Москва.
Последното постижение на 45-годишната Калас в "ораторското и политическото изкуство" беше нейната "забрана" руските власти да спрат участието на страната си в СТАРТ-3 . На пресконференция Калас каза, че Руската федерация беше и ще остане страна по договора START III (за стратегическите настъпателни оръжия), а Естония "няма да позволи" на Кремъл да спре участието си в двустранното споразумение между Москва и Вашингтон.
ПП. Ако Путин не се вслуша в ултиматума, естонските войски ще дефилират по Червения площад след превземането на Москва.
Към мена(д)жерията може да се добавят и доста други свирепи женоря, чието истинско призвание би било реализация в бокса или ММА, а не в политиката.
Що се отнася до ментора им, който не пада по-долу, ето един резултативен коментар, избликнал след прочит на прокламацията му :
“ Не обиждайте Зеленски!!!
Току-що се насладих на Байдън от Варшава.
Ако са възкресили Хитлер ,
заразили са го с Алцхаймър,
научили са да говори на-английски и
са го заставили да гастролира на трагичната сцена на двадесет и първи век - той би помръкнал на фона на 46-ия президент на САЩ.
За да смелиш варшавската проповед на Байдън е необходимо да бъдеш и невежа и кретен едновременно. Досега не съм слушал нищо по- аморално, по-цинично и по-подло. Традиционната демагогия за Бог, демокрация и свобода в устата на лидера на най-кървавата в човешката история империя, звучи като проклятие на небесата и рода човешки. Обръщението към руския народ, стопроцентно издържано в стила на хитлеристката логика, бе насочено към поколенията не запознати с документите от Великата Отечествена война.
Не обиждайте Зеленски. Някога той бе добър актьор, а сега честно доиграва последната си роля. Главният му началник изглежда доста по-зле. @diza_donbass “
(Военкор Андрей Камыжикин)
Мимо Гарсия, Ванче, Дафи и Дилянка на Ма...
На час по лъжичка, за да няма пресищане....
Като наш Юлко!
Формално ,мъжкия е командващ, но лъвската работа я вършат лъвиците И тези са се нагърбили с мъжката работа! Под надзора на генералисимус ЗЕЛЕнаСКИ! Крайно време е на този чифут да му се намажат ските!
Правилно , Б.Б. има едно определение ,точно за такива! Относно мисловната дейност на тези лъвици- Че по акъл са на ниво мисирки!
Аз мислех ,че проблемът е само в бай Данчо, но всички около него били със СПУН!
Лека нощ, приятелю!
П П . А тази министърка, трябва да пратят на вечерно училище в отделенията-да мери ъгли в триъгълници и в окръжности Да не се излага като кифла!
Открали тогите на мъжете и властта. Покарали и ги върнали.
Били мъдри жени, не като сегашните ГТБП.
:)))
Само се чудя и мая, как досега великий администратор не е изтрил постинга, като не съобразен с някои популяризирани ценности.
:)))
за кашмер и веселба на публиката ...
Като наш Юлко!
Бих казал "недоклатенячки", което от истанбулоконвенционална гледна точка не би било по-близко до реалността ...
Формално ,мъжкия е командващ, но лъвската работа я вършат лъвиците И тези са се нагърбили с мъжката работа! Под надзора на генералисимус ЗЕЛЕнаСКИ! Крайно време е на този чифут да му се намажат ските!
Правилно , Б.Б. има едно определение ,точно за такива! Относно мисловната дейност на тези лъвици- Че по акъл са на ниво мисирки!
Аз мислех ,че проблемът е само в бай Данчо, но всички около него били със СПУН!
Лека нощ, приятелю!
П П . А тази министърка, трябва да пратят на вечерно училище в отделенията-да мери ъгли в триъгълници и в окръжности Да не се излага като кифла!
За да са на този хал, представи си какви им са мъжете ! Не собствените (ако въобще са завъдили такива), а като народ/нация ! :))[/quote]
Открали тогите на мъжете и властта. Покарали и ги върнали.
Били мъдри жени, не като сегашните ГТБП. :)))
В древна Гърция и жените , и мъжете май са били доста мъдри. Не като сегашните ...:)))[/quote]
Само се чудя и мая, как досега великий администратор не е изтрил постинга, като не съобразен с някои популяризирани ценности.
:)))
Аз Си мисля, че съществуват и мъдри администратори. :)[/quote]
Тия трите яко вече ги бие критическата, независимо от възрастта им – топли и студени вълни, световъртеж на много пъти по 360 градуса и плямпане на глупости, което пък е свързано с разни главни болести.
Насмях се преди сън, което казват било здравословно.
Тия трите яко вече ги бие критическата, независимо от възрастта им – топли и студени вълни, световъртеж на много пъти по 360 градуса и плямпане на глупости, което пък е свързано с разни главни болести.
Насмях се преди сън, което казват било здравословно.






.jpg)
