Потребителски вход

Запомни ме | Регистрация
Постинг
04.03.2023 22:04 - Пешкин женоря управляват в ЕС- курника и издават команди без излишни обструкции.
Автор: born Категория: Забавление   
Прочетен: 4369 Коментари: 4 Гласове:
9


Постингът е бил сред най-популярни в категория в Blog.bg Постингът е бил сред най-популярни в Blog.bg

“ Целият свят ще бъде щастлив, ако Путин промени политиката си и я обърне на 360 градуса. “ 

Аналена Шарлот Алма Бе́рбок — Министър на външните работи на Германия.

- официално изявление на Мюнхенската конференция по безопасност.

image

 

Според логиката на изказването й, Русия (респ. Путин) е избрала наистина най- правилния път за постигане на целите си. 

 image

ПП.Путинската агентура е навсякъде  ! 

На същата ГТБП принадлежи и епохалното прозрение 👍

«Обещах на украинския народ, « че ние ще бъдем до вас толкова, колкото ще ви бъде нужно»... Не е важно, какво си мислят моите немски избиратели - аз искам да удържа обещанието си към  народа на  Украина».

. . .

Следващата !
“ Естония заявява, че не ще позволи на Русия да спре участието си в Договора за стратегическите ядрени оръжия.

 image

 

 Естония не може да  позволи това ! Русия официално остава участник в договора - това не подлежи на обсъждане ! …”

Кая Калас - премиер на Естония


След началото на СВО в Украйна, войнствената Калас многократно призова за засилен натиск от Запада върху Руската федерация. Тя поиска от съюзниците да ускорят военната помощ за Киев, за да се изправят непоколебимо срещу агресора , докато „умората от войната не вземе връх“. Тя акцентира върху факта, че Украйна се нуждае от гаранции за сигурност от страна на Русия, а не Руската федерация от „миролюбивия“ блок НАТО.

 

 image

Колосалните естонски въоръжени сили под вещия президентски патронаж на подстъпите на Москва.

 

Последното постижение на 45-годишната Калас в "ораторското и политическото изкуство" беше нейната "забрана" руските власти да спрат участието на страната си в СТАРТ-3 . На пресконференция Калас каза, че Руската федерация беше и ще остане страна по договора START III (за стратегическите настъпателни оръжия), а Естония "няма да позволи" на Кремъл да спре участието си в двустранното споразумение между Москва и Вашингтон.

ПП. Ако Путин не се вслуша в ултиматума, естонските войски ще дефилират по Червения площад след превземането на Москва.

 image

 

Към мена(д)жерията може да се добавят и доста други свирепи женоря, чието истинско призвание би било реализация в бокса или ММА, а не в политиката.

 

 image

 

Що се отнася до ментора им, който не пада по-долу, ето един резултативен коментар, избликнал след прочит на прокламацията му : 

 

         Не обиждайте Зеленски!!!

Току-що се насладих на Байдън от Варшава. 

      Ако са възкресили Хитлер , 

             заразили са го с Алцхаймър, 

                     научили са да говори на-английски и 

                              са го заставили да гастролира  на  трагичната сцена на двадесет и първи век   -  той би помръкнал на фона на 46-ия президент на САЩ.

      За да смелиш варшавската проповед на Байдън е необходимо да бъдеш и невежа и кретен едновременно. Досега не съм слушал нищо по- аморално, по-цинично и по-подло. Традиционната демагогия за Бог, демокрация и свобода в устата на лидера на най-кървавата в човешката история  империя, звучи като  проклятие на небесата и рода човешки.          Обръщението към руския народ, стопроцентно издържано в стила на хитлеристката логика, бе насочено към поколенията не запознати с документите от Великата Отечествена война. 

      Не обиждайте Зеленски. Някога  той бе добър актьор, а сега честно доиграва  последната си роля. Главният му началник изглежда доста по-зле. @diza_donbass “

(Военкор Андрей Камыжикин)

  image

 





Тагове:   забавление,


Гласувай:
9



1. iw69 - Кухи
04.03.2023 22:40
лейки бол на този свят...
цитирай
2. elenkokoschkov - Недоклатеняци!:)))!
04.03.2023 23:50
:))!!
Като наш Юлко!
цитирай
3. leonleonovpom2 - Здравей, приятелю!
05.03.2023 00:02
Туй заприлича на лъвски прайд!
Формално ,мъжкия е командващ, но лъвската работа я вършат лъвиците И тези са се нагърбили с мъжката работа! Под надзора на генералисимус ЗЕЛЕнаСКИ! Крайно време е на този чифут да му се намажат ските!
Правилно , Б.Б. има едно определение ,точно за такива! Относно мисловната дейност на тези лъвици- Че по акъл са на ниво мисирки!
Аз мислех ,че проблемът е само в бай Данчо, но всички около него били със СПУН!

Лека нощ, приятелю!
П П . А тази министърка, трябва да пратят на вечерно училище в отделенията-да мери ъгли в триъгълници и в окръжности Да не се излага като кифла!
цитирай
4. nedovolen - Да припомня в антични гръцки ком...
05.03.2023 07:53
Да припомня в антични гръцки комедии Аристофан - жените в народното събрание.
Открали тогите на мъжете и властта. Покарали и ги върнали.
Били мъдри жени, не като сегашните ГТБП.
:)))
цитирай
5. nedovolen - Клипа започна с акорд на Дона Съмър. ...
05.03.2023 17:55
Клипа започна с акорд на Дона Съмър. Дали продължи, не съм сигурен, поради музикална не осведомена инвалидност.
Само се чудя и мая, как досега великий администратор не е изтрил постинга, като не съобразен с някои популяризирани ценности.
:)))
цитирай
6. born - Дал Господ
05.03.2023 22:55
iw69 написа:
лейки бол на този свят...

за кашмер и веселба на публиката ...
цитирай
7. born - :))!! Като наш Юлко! Бих казал ...
05.03.2023 22:58
elenkokoschkov написа:
:))!!
Като наш Юлко!

Бих казал "недоклатенячки", което от истанбулоконвенционална гледна точка не би било по-близко до реалността ...
цитирай
8. born - Здравей, Приятелю !
05.03.2023 23:03
leonleonovpom2 написа:
Туй заприлича на лъвски прайд!
Формално ,мъжкия е командващ, но лъвската работа я вършат лъвиците И тези са се нагърбили с мъжката работа! Под надзора на генералисимус ЗЕЛЕнаСКИ! Крайно време е на този чифут да му се намажат ските!
Правилно , Б.Б. има едно определение ,точно за такива! Относно мисловната дейност на тези лъвици- Че по акъл са на ниво мисирки!
Аз мислех ,че проблемът е само в бай Данчо, но всички около него били със СПУН!
Лека нощ, приятелю!
П П . А тази министърка, трябва да пратят на вечерно училище в отделенията-да мери ъгли в триъгълници и в окръжности Да не се излага като кифла!


За да са на този хал, представи си какви им са мъжете ! Не собствените (ако въобще са завъдили такива), а като народ/нация ! :))[/quote]
цитирай
9. born - Да припомня в антични гръцки ком...
05.03.2023 23:06
nedovolen написа:
Да припомня в антични гръцки комедии Аристофан - жените в народното събрание.
Открали тогите на мъжете и властта. Покарали и ги върнали.
Били мъдри жени, не като сегашните ГТБП. :)))


В древна Гърция и жените , и мъжете май са били доста мъдри. Не като сегашните ...:)))[/quote]
цитирай
10. born - Клипа започна с акорд на Дона Съмър. ...
05.03.2023 23:08
nedovolen написа:
Клипа започна с акорд на Дона Съмър. Дали продължи, не съм сигурен, поради музикална не осведомена инвалидност.
Само се чудя и мая, как досега великий администратор не е изтрил постинга, като не съобразен с някои популяризирани ценности.
:)))


Аз Си мисля, че съществуват и мъдри администратори. :)[/quote]

цитирай
11. kvg55 - born,
06.03.2023 00:03
Свети,
Тия трите яко вече ги бие критическата, независимо от възрастта им – топли и студени вълни, световъртеж на много пъти по 360 градуса и плямпане на глупости, което пък е свързано с разни главни болести.
Насмях се преди сън, което казват било здравословно.
цитирай
12. born - Смехът е здраве, Преподобни kvg55 !
06.03.2023 23:30
kvg55 написа:
Свети,
Тия трите яко вече ги бие критическата, независимо от възрастта им – топли и студени вълни, световъртеж на много пъти по 360 градуса и плямпане на глупости, което пък е свързано с разни главни болести.
Насмях се преди сън, което казват било здравословно.


цитирай
Търсене

За този блог
Автор: born
Категория: Забавление
Прочетен: 5425769
Постинги: 1320
Коментари: 11689
Гласове: 20381
Архив
Календар
«  Юни, 2026  
ПВСЧПСН
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930