Постинг
28.10.2017 22:42 -
Категорично изявление на видна благородничка от блога !
Автор: born
Категория: Забавление
Прочетен: 3029 Коментари: 11 Гласове:
Последна промяна: 28.10.2017 22:43
Прочетен: 3029 Коментари: 11 Гласове:
13
Последна промяна: 28.10.2017 22:43
«Не бойтесь выйти из войны. Вы можете ос...
Бургаската Касандра Каза ли Ви
Използването на гръцкия огън до XI в.
Бургаската Касандра Каза ли Ви
Използването на гръцкия огън до XI в.
Следващ постинг
Предишен постинг
дядо Бо!
цитирайrosiela написа:
дядо Бо!
Възхищавам се на перфектната ти самокритичност заради удивителната прилика , нали
бабет ?
Никога не съм и предполагал, че на някого /колкото и с извратен ум да е/, може да му хрумне, че в бабетката Ро може да има нещо благородно или благородническо !?
цитирай Руснаците казват:
Не бывает плохая женщина, бывает малая водка!
Разполагайки с програма от Центъра да Ви виждам в реално време когато сте в обхвата на екрана на смарттелевизора Ви, аз Ви казвам:
- По-скромно го давайте с бутилката...
Иначе не правещите смисъл Ваши изяви ще зачестят.
цитирайНе бывает плохая женщина, бывает малая водка!
Разполагайки с програма от Центъра да Ви виждам в реално време когато сте в обхвата на екрана на смарттелевизора Ви, аз Ви казвам:
- По-скромно го давайте с бутилката...
Иначе не правещите смисъл Ваши изяви ще зачестят.
Блогбегейският похотливец ще си умре на мъка.
цитирайplaninitenabulgaria написа:
Руснаците казват:
Не бывает плохая женщина, бывает малая водка!
Разполагайки с програма от Центъра да Ви виждам в реално време когато сте в обхвата на екрана на смарттелевизора Ви, аз Ви казвам:
- По-скромно го давайте с бутилката...
Иначе не правещите смисъл Ваши изяви ще зачестят.
Не бывает плохая женщина, бывает малая водка!
Разполагайки с програма от Центъра да Ви виждам в реално време когато сте в обхвата на екрана на смарттелевизора Ви, аз Ви казвам:
- По-скромно го давайте с бутилката...
Иначе не правещите смисъл Ваши изяви ще зачестят.
Единственото, което виждам в този блог като неправещо смисъл, са коментарите ти, товаришч Костя. Тъпичко , Костя, тъпичко . И вече ти казах, че ТВ не гледам.
ПП. Ма много ти харесва "правенето на смисъл". Ико вече ти каза нещо по въпроса.
kvg55 написа:
Блогбегейският похотливец ще си умре на мъка.
А Благородничката не е наясно колко се минава.
8.
rosiela -
Зле си със зрението! Малка подробност - не пуша. Но иначе ти подхожда.
29.10.2017 21:20
29.10.2017 21:20
born написа:
Възхищавам се на перфектната ти самокритичност заради удивителната прилика , нали
бабет ?
rosiela написа:
дядо Бо!
Възхищавам се на перфектната ти самокритичност заради удивителната прилика , нали
бабет ?
Този ухажор, с блог бегейски произход, сигурно има и библейски произход!
цитирайrosiela написа:
born написа:
Възхищавам се на перфектната ти самокритичност заради удивителната прилика , нали
бабет ?
rosiela написа:
дядо Бо!
Възхищавам се на перфектната ти самокритичност заради удивителната прилика , нали
бабет ?
Няма да е зле пак да пропушиш - ще ти отива !
leonleonovpom2 написа:
Този ухажор, с блог бегейски произход, сигурно има и библейски произход!
Ухажор е само във фантазиите на дамата. Но предстои да видим ! Хубава вечер !

