Постинг
12.11.2016 00:06 -
Така правят истинските президенти !
Петр Порошенко е предложил на Барак Обама губернаторския пост на Одеска област след изтичане на мандата му на президент на САЩ.
Да напомним, че екс-президента на Грузия Михаил Саакашвили наскоро заяви, че напуска губернаторския пост, тъй като не може да пребори корупцията. Екс-замгенпрокурора на Украина Давид Сакварелидзе разказа, че сега екипът на Саакашвили е ангажиран с предстоящите предсрочни парламентарни избори. Той не изключва вероятността създадената от Саакашвили и съратници работна група "Хвыля" да стане основа за алиас с другите реформаторски политически сили.
Обама - изборът на Ротшилд Хенри Makoу, ...
Престъпници за съветници спуснати с пара...
ЕДИН ВИЦ ЗА ДЪЛГ И ЧОВЕЩИНА, И ТЯХНАТА Ц...
Престъпници за съветници спуснати с пара...
ЕДИН ВИЦ ЗА ДЪЛГ И ЧОВЕЩИНА, И ТЯХНАТА Ц...
Летище и база на БЛА "Шахед" с...
Евала на бъларското „правосъдие“. Крадеш...
Как евреите се криели от испанската инк...
Евала на бъларското „правосъдие“. Крадеш...
Как евреите се криели от испанската инк...
Следващ постинг
Предишен постинг
за тази ценна политическа позиция вече има оферта.
Благородната фамилия Клинтън е благоразположена да поеме обязаностите на
Губернатор на Одеска област, ако електората там настоятелно я помоли.
Тогава най-после г-жа Клинтън ще стане Президент, а Президент Клинтън ще
стане Първа дама.
От друга страна, ако се стигне до избори в Одеса между два пъти Президент Обама
и два пъти кандидат-президент г-жа Клинтън, страхувам се, че по традиция
пак ще стане същото.
цитирайБлагородната фамилия Клинтън е благоразположена да поеме обязаностите на
Губернатор на Одеска област, ако електората там настоятелно я помоли.
Тогава най-после г-жа Клинтън ще стане Президент, а Президент Клинтън ще
стане Първа дама.
От друга страна, ако се стигне до избори в Одеса между два пъти Президент Обама
и два пъти кандидат-президент г-жа Клинтън, страхувам се, че по традиция
пак ще стане същото.
Това е нищо - руската подлога Живков предложи на СССР цяла бугария.
цитирай Тигърче-коте, ти жив ли си, да го ева?!
Явно си жив, Слава Богу!
Бех се притеснил да не си се споминал от умора при безкрайното ти ръкоделие,
но после, в свойствената ми оптимистична нагласа, предположих, че най-после,
на 41 годишна възраст, си намерил нещо за еване. Или си се натъкнал на него,
в което няма нищо лошо, стига да не участвате с любимия в Педалпрайд, което
дава негативни конотации, ако ме разбираш правилно.
Апропо, що тъй страстно защитаваш правата на американците да бъдат губернатори на чужди околии?
Да не би канцлер акт да ти тежи, и когато го разхвърляш на всички, да ти е по-леко?
Майне клайне, клайне, цверг тигре!
цитирайЯвно си жив, Слава Богу!
Бех се притеснил да не си се споминал от умора при безкрайното ти ръкоделие,
но после, в свойствената ми оптимистична нагласа, предположих, че най-после,
на 41 годишна възраст, си намерил нещо за еване. Или си се натъкнал на него,
в което няма нищо лошо, стига да не участвате с любимия в Педалпрайд, което
дава негативни конотации, ако ме разбираш правилно.
Апропо, що тъй страстно защитаваш правата на американците да бъдат губернатори на чужди околии?
Да не би канцлер акт да ти тежи, и когато го разхвърляш на всички, да ти е по-леко?
Майне клайне, клайне, цверг тигре!
идиотщина. Я се скрийте бе, комуняги изкукуригали!
цитирай дай 5 , борни, все повече те харесвам...
а, сталкер фрий ми се разкри в неочкваноо..остър ракурс..
каква хармония настана...каква скукааа...
и плеснали с ръце, па..се прегърнали..
цитирайа, сталкер фрий ми се разкри в неочкваноо..остър ракурс..
каква хармония настана...каква скукааа...
и плеснали с ръце, па..се прегърнали..
Възпитани хора, ей, не като нас с Юлето. Шарли, не става дума за теб. Ти си натурален простак.
цитирай
7.
planinitenabulgaria -
Аз, като по-възрастен от Вас и като човек, от когото по-младите се поучават,
12.11.2016 23:24
12.11.2016 23:24
имам критика към постинга Ви. Набелязвам го за АНАЛиз на кръжока ни през декември като облигатен материал в новата /ни/ база на Центъра "Ешекчисикиджанмаале", чрез който подготвяните от нас оперативни работници за работа с турския етнос да могат да покажат качествата си, изваждайки от него "скритите гласове". После ще ги сравняваме с тези, които специализираната програма на центровите програмисти "Скрити гласове" изважда по електронен път, за да бъде преценката обективна.. В линк прилагам постинг от типа высшего класса - один настоящим ювелирным жемчужином, чиито достижения по-младите от мен трябва да съблюдават:
http://planinitenabulgaria.blog/zabavlenie/2016/11/11/obshti-cherti-v-prezidentskite-izbori-v-sasht-i-u-nas.1489214
Жемчужинът прочетете много внимателно, защото в него има обследван блогър по нова програма на центровите ни хакери по отношение на нетовите му качества. Той има и картонче с немско име, агент Швули, но информацията за него е засекретена, защото още е действащ. Гледам, при Вас се е пробвал и той - опитал е да се изкоментира под постинга Ви, но видно то написнато, целият се е окоментирал...
Когато пишете отново постинг, сторвайте това с осторожно внимание, защото прецизно преглежам всичко, което се публикува в нета.
Товарищ Костя
цитирайhttp://planinitenabulgaria.blog/zabavlenie/2016/11/11/obshti-cherti-v-prezidentskite-izbori-v-sasht-i-u-nas.1489214
Жемчужинът прочетете много внимателно, защото в него има обследван блогър по нова програма на центровите ни хакери по отношение на нетовите му качества. Той има и картонче с немско име, агент Швули, но информацията за него е засекретена, защото още е действащ. Гледам, при Вас се е пробвал и той - опитал е да се изкоментира под постинга Ви, но видно то написнато, целият се е окоментирал...
Когато пишете отново постинг, сторвайте това с осторожно внимание, защото прецизно преглежам всичко, което се публикува в нета.
Товарищ Костя
planinitenabulgaria написа:
имам критика към постинга Ви. Набелязвам го за АНАЛиз на кръжока ни през декември като облигатен материал в новата /ни/ база на Центъра "Ешекчисикиджанмаале", чрез който подготвяните от нас оперативни работници за работа с турския етнос да могат да покажат качествата си, изваждайки от него "скритите гласове". После ще ги сравняваме с тези, които специализираната програма на центровите програмисти "Скрити гласове" изважда по електронен път, за да бъде преценката обективна.. В линк прилагам постинг от типа высшего класса - один настоящим ювелирным жемчужином, чиито достижения по-младите от мен трябва да съблюдават:
http://planinitenabulgaria/zabavlenie/2016/11/11/obshti-cherti-v-prezidentskite-izbori-v-sasht-i-u-nas.1489214
Жемчужинът прочетете много внимателно, защото в него има обследван блогър по нова програма на центровите ни хакери по отношение на нетовите му качества. Той има и картонче с немско име, агент Швули, но информацията за него е засекретена, защото още е действащ. Гледам, при Вас се е пробвал и той - опитал е да се изкоментира под постинга Ви, но видно то написнато, целият се е окоментирал...
Когато пишете отново постинг, сторвайте това с осторожно внимание, защото прецизно преглежам всичко, което се публикува в нета.
Товарищ Костя
http://planinitenabulgaria/zabavlenie/2016/11/11/obshti-cherti-v-prezidentskite-izbori-v-sasht-i-u-nas.1489214
Жемчужинът прочетете много внимателно, защото в него има обследван блогър по нова програма на центровите ни хакери по отношение на нетовите му качества. Той има и картонче с немско име, агент Швули, но информацията за него е засекретена, защото още е действащ. Гледам, при Вас се е пробвал и той - опитал е да се изкоментира под постинга Ви, но видно то написнато, целият се е окоментирал...
Когато пишете отново постинг, сторвайте това с осторожно внимание, защото прецизно преглежам всичко, което се публикува в нета.
Товарищ Костя
Товарищ Костя желае да поучава по-младите си колеги от блога от позициите на по-голям /следователно по-умен/ пич. Тъй като коментът му не прави особен смисъл желая от своя страна нему да помисли аналитично върху следната класическа сентенция : "АКО НЕМАШ АКЪЛ В МЛАДА МЛАДИЦА, НЕ ГО ТЪРСИ В БЯЛА БРАДИЦА !" .
Специално за г-на Шарли Постоллофф /от гледна точка на вродената ми толерантност към всякакъв тип идиоти/ последната дума от сентенцията е променена на "брадица" вместо "косица" по понятни съображения.
На всички коментирали изказвам благодарност за отделеното внимание и време.
Тъй като написах коментар до г-н товаришч КостяПланински в указания от Него линк, но се оказа че има мЪдерация и коментът не ще види бел свет, ще се принудя най-ответно да въведа и аз частична модерация спрямо тези блогЕри, които прилагат тази репресивна санкция. Същото се отнася и до г-н ...офф, който пък въобще не желае да получава коментари, но непрекъснато цвъка из целия блог.
цитирай
10.
born -
Дължа персонална благодарност и извинение на товаришч Костя, заради благосклонното отношение към коментара ми под Неговия постинг
13.11.2016 17:03
13.11.2016 17:03
born написа:
Тъй като написах коментар до г-н товаришч КостяПланински в указания от Него линк, но се оказа че има мЪдерация и коментът не ще види бел свет, ще се принудя най-ответно да въведа и аз частична модерация спрямо тези блогЕри, които прилагат тази репресивна санкция. Същото се отнася и до г-н ...офф, който пък въобще не желае да получава коментари, но непрекъснато цвъка из целия блог.
Несъмнено Плешо Звездобройски е знаел от звьоздите, че коментът ще е снизходително одобрен от Негова светлост Товаришча Костя, но не пожела да ме уведоми по никакъв начин. Санкциите спрямо неговата вонлива персона ще бъдат обсъдени от агентурата ми и след частичен локален референдум ще вземем съответното решение за налагане на нови санкции. По моя преценка санкциите ще бъдат ограничени поради развлекателния характер на коментите и особено приятния семпъл /разбирай просташки/ фекален стил на изразяване и език на рядкото животинче.
СУкашвили да си готви куфарите за Грузия. Пораженко ще го прати да си довърши цветната революция и да си дояде червената вратовръзка!
цитирай

