Потребителски вход

Запомни ме | Регистрация
Постинг
20.09.2014 08:33 - Пак ли ще трябва да се самозапалваме ?!
Автор: born Категория: Новини   
Прочетен: 736 Коментари: 0 Гласове:
1



     След 10 дни токът поскъпва с ПОД  10 % .
    Честито на потърпевшите !
    И пак гласувайте за тези или техните наследници !


image







Тагове:   ток,   НЕК,   ЕРП,


Гласувай:
1


Вълнообразно


Няма коментари
Търсене

За този блог
Автор: born
Категория: Забавление
Прочетен: 5425715
Постинги: 1320
Коментари: 11689
Гласове: 20381
Архив
Календар
«  Юни, 2026  
ПВСЧПСН
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930