Постинг
26.07.2017 00:01 -
Музика за лека нощ
Прокъл Харъм /Procol Harum/ е британска рок група, създадена през 1967 година и смятана за един от важните предшественици на прогресив рока. Основана е от Гари Брукър, Робин Трауър и Крис Копинг в Саутенд, Англия.
A Whiter Shade Of Pale- най-известната им песен.
A Whiter Shade Of Pale- най-известната им песен.
Вълнообразно
ЧЕРВената БАБ-Чица,от Червена вода.Русе
Един Ганьо във Фриско
'ЧЕРНИТЕ КЕЛТИ' опазиха древния ирландск...
Един Ганьо във Фриско
'ЧЕРНИТЕ КЕЛТИ' опазиха древния ирландск...
Следващ постинг
Предишен постинг
Аза ги помня носталгино от детството си...
благодаря, ще разгледам какво още има в YouTube
цитирайблагодаря, ще разгледам какво още има в YouTube
Напред, другари, смело,
през пламъци и дим...
цитирайпрез пламъци и дим...
lexparsy написа:
Аза ги помня носталгино от детството си...
благодаря, ще разгледам какво още има в YouTube
благодаря, ще разгледам какво още има в YouTube
Като група като че ли не, но периодически вокалът им участва в концерти с голям успех. Въпреки възрастта си изпълненията му стават все по-впечатляващи - може би заради класическия оркестров съпровод. А и е добър пианист ! И аз благодаря за вниманието.
[quote=apostapostoloff]Напред, другари, смело,
през пламъци и дим...[/quote
Виждам, че си добре запознат с комунистическото музикално творчество. Не се съмнявам, че като бивш член на БКП бая си го изучил навремето. Затова оплешивя и оглупя толкова рано и много. Бъди здрав и все такъв смехурко. Обичам селските идиоти като теб - те ми засилват вярата в живота.
цитирайпрез пламъци и дим...[/quote
Виждам, че си добре запознат с комунистическото музикално творчество. Не се съмнявам, че като бивш член на БКП бая си го изучил навремето. Затова оплешивя и оглупя толкова рано и много. Бъди здрав и все такъв смехурко. Обичам селските идиоти като теб - те ми засилват вярата в живота.
Здравей, born. Припомни ми една стара позабравена песен. От време на време се появява някой неин кавър.
Поздрави!
цитирайПоздрави!
barin написа:
Здравей, born. Припомни ми една стара позабравена песен. От време на време се появява някой неин кавър.
Поздрави!
Поздрави!
Здраве и на теб , Приятелю ! Тази песен наистина е забележителна и особено в класическия съпровод в конкретния случай. Има и други чудесни изпълнения от други подобни перфектни певци и певици.

