Постинг
06.12.2016 22:57 -
Една песен за отпускане , различни изпълнения!
И чие изпълнение е най- доброто /според личното мнение/ ?
И защо ?
И защо ?
Вълнообразно
Лондон гори. Започнаха бунтове. И няма д...
«Не бойтесь выйти из войны. Вы можете ос...
ПЪЛНИЯТ ТЕКСТ НА ПИСМОТО НА ЗЕЛЕНСКИ ДО ...
«Не бойтесь выйти из войны. Вы можете ос...
ПЪЛНИЯТ ТЕКСТ НА ПИСМОТО НА ЗЕЛЕНСКИ ДО ...
Благодаря за отпускането! - Хубава хрумка, Борн!
Първо си помислих, Една от четирите! (щото набързо ги преброих)
Ама, като се размислих - право на колко опита имам - Първото, Второто и Четвъртото!
А, на въпроса ти, защо - защото ми звучат добре!
Поздрави!
цитирайПърво си помислих, Една от четирите! (щото набързо ги преброих)
Ама, като се размислих - право на колко опита имам - Първото, Второто и Четвъртото!
А, на въпроса ти, защо - защото ми звучат добре!
Поздрави!
Подозирам, че не си падаш по рапъри, затова не си класирала RUN-DMC . Няма лошо ! А Адаша няма грешка. Грозен е, но има изключително красива дъщеря. В замяна на красиво личице Господ го е сътворил със страхотен глас и вокална техника, както и с вродена артистичност. Поздрави и от мен.
цитирайНищо че е отрицателно. Мерси, Бабо Роске.
цитирай аз избирам Първия/Фърги ми е любимка..
ето поздрав и от мен..
дерзайте , момчетаа..
цитирайето поздрав и от мен..
дерзайте , момчетаа..
ПОЗДРАВЛЕНИЯ!
цитирай"Широка страна моя родная"! След "Интернационала", разбира се.
цитирай[quote=milady] аз избирам Първия/Фърги ми е любимка..
ето поздрав и от мен..
дерзайте , момчетаа..[/quote
Но и изпълнението на Carrie Underwood е впечатляващо ! Както и на Slash /в предложения от теб клип / който е един от най-техничните и изразителни китаристи за всички времена ! Благодарности !
цитирайето поздрав и от мен..
дерзайте , момчетаа..[/quote
Но и изпълнението на Carrie Underwood е впечатляващо ! Както и на Slash /в предложения от теб клип / който е един от най-техничните и изразителни китаристи за всички времена ! Благодарности !
chavdar01 написа:
ПОЗДРАВЛЕНИЯ!
Благодаря за отзива !
apostapostoloff написа:
"Широка страна моя родная"! След "Интернационала", разбира се.
Естествено. Навремето всички /сега бивши, а тогава настоящи комунисти/ умирахте да ги пеете. И имаше защо. Специално за мен /без майтап/ една от най-впечатляващите песни е "Вставай страна огромная, вставай на смертний бой...". Благодарско и на теб за тъпичкия коментар. Обади се и на Бабесата да изтърси някоя глупост да се посмеем.
milady написа:
аз избирам Първия/Фърги ми е любимка..
ето поздрав и от мен..
дерзайте , момчетаа..
ето поздрав и от мен..
дерзайте , момчетаа..
Ами, да! Благоразумно дадох път на дамата първа да си заплюе Фърги. Макар че все не мога да й запомня името, любимка ми е още с клипа в магазина за играчки.
Тя ако изнесе концерт у комшиите, ще потрошат залата от кеф.
Браво, Стефчо!
П и е р
Въпреки че е фронтдама в малко палячовски, но много добър състав.
цитирай

